Druhá přednáška cyklu Kapitoly z dějin křesťanského umění

Cyklus přednášek Kapitoly z dějin křesťanského umění

Diecézní muzeum v Brně pro všechny zájemce o výtvarné umění připravilo cyklus přednášek z dějin křesťanského výtvarného umění. Posluchači se seznámí s jednotlivými uměleckými epochami, slavnými díly, směry a umělci. Výklad doplní bohatý obrazový materiál.

Procházka po brněnských kostelích pro nejmenší

Dětská publikace Procházka po brněnských kostelích pro nejmenší navazuje na loňský počin Diecézního muzea Procházka po Petrově pro nejmenší. Brožura formou komiksu představuje jedenáct kostelů v centru Brna a přidává též jeden dnes již neexistující z Náměstí Svobody - kostel sv. Mikuláše. Děti, stejně jako loni, provází po brněnských pamětihodnostech fiktivní postavy ze středověku Petr a Miriam. Brožura je k dostání na pokladně Diecézního muzea.

Madona z Veveří

Pondělí – Sobota:
10-17 hod.

Plné          60,-
Snížené    40,-

Diecézní muzeum
Petrov 1
602 00 Brno

fb
Petrov 1, 602 00 Brno • muzeum@biskupstvi.czhttp://muzeum.biskupstvi.cz • tel. +420 533 033 278 • otevřeno: pondělí - sobota: (9)* 10 - 17 hod. • GPS